Vidutinis įvertinimas: 4.4
Kalba: Lietuvių Lietuvių

Dvidešimt penktojo sezono antroji serija susideda iš trijš dalių.

Pirmoji serijos dalis prasideda tuo, kad Springfildas švenčia Helowina. Visi miestelėnai persirengia, tačiau Bartas, Lyza ir Megė serga kiaulyte ir negali eiti kaip kiti vaikai prašyti saldainių į lauką. Juos stengiasi pralinksminti tėtis. Visa serija primena filmą "Katinas su kepure" filmą, kur Houmeris persirengias Katinu su kepure vežiojasi vaikus ir krečia kitiems žiaurais išdaigas. Jis apsilanko indo parduotuvėlėj ir pas poną Degėla iškrėsdamas jiems nežmoniškas šunybes. Vaikam tai nepatinka ir jie nusprendžia pabėgti nuo skrybeliuočiaus, tačiau grįžus namo jie randa jį, kuris laukė jų, bet vaikai jam pasipreišina ir viskas tuo užsibaigia

Antroji serijos dalis prasideda tuo, kad Malūnas ir Bartas leidžia aitvarus lauke naktį. Tačiau aitvarui užsikabinus už sraigtasparnio kojų Bartas netenka galvos ir gyditojai ją prisiūna prie Lyzos kūno , kuris nuo šiol turi dvi galvas. Tuo abu vaikai nėra patenkinti, nes vis dėl to jie ne itin mėgsta vienas kitą. Vaikai lankosi pas psichologę, kuri pataria vaikams vienas apie kitą pasakyti kažką gero. Jie po seanso pas psichologę suartėja ir tampa gerais draugais. Tačiau vieną naktį Bartas nusprendžia atsikratyti Lyzos galvos ir užimti jos kūną. Tačiau per kėslus nupjauti sesers galvas jie abu lieka be galvos ir Lyza lieka prisiūta prie Traškio, o Bartas prie Mardžios sesers. 

Trečiojoje serijos dalyje Degėla vaizduojamas kaip cirko vedėjas, o Mardžia su Houmeriu cirko artistais. Cirkas bando sukurti baugia atmosfera. Mardžia cirke išteka už Mo kuris yra aristokratas, o Houmeris ją bando susigražinti, tačiau jam nesiseka ir jis lieka beveik nužudytas kitų artistų.

Paskutinės peržiūrėtos serijos

 8 Sezonas 25 Serija, Lietuvių Prieš 45 s. 8 Sezonas 25 Serija
 2 Sezonas 13 Serija, Lietuvių Prieš 1 min. 31 s. 2 Sezonas 13 Serija
 30 Sezonas 3 Serija, Lietuvių Prieš 2 min. 20 s. 30 Sezonas 3 Serija
 9 Sezonas 6 Serija, Lietuvių Prieš 3 min. 7 s. 9 Sezonas 6 Serija
 13 Sezonas 7 Serija, Lietuvių Prieš 3 min. 54 s. 13 Sezonas 7 Serija
 33 Sezonas 18 Serija, Lietuvių Prieš 4 min. 43 s. 33 Sezonas 18 Serija