Vidutinis įvertinimas: 4.4
Kalba: Lietuvių Lietuvių

Trisdešimtojo sezono ketvirtoji serija susideda iš keturių dalių. Pirmojoje serijos dalyje pasakojama kaip Simpsonai nuvyksta atostogų, tačiau juos pasitinka keistas žvėjys, kuris pagrasina, jog šeima suvalgys ir paaukos jūros pabaisai Kutului. Tačiau kai jau pabaisa ruošiasi praryti Houmerį, jis parodo austrių valgymo čempionato lankstinuką ir paaiškina, jog į jį būtent jis ir atvyko. Tad Houmeris pareikalauja, kad čempionatas vyktų. Kai jis prasideda Houmeris lenktiniauja su pabaisą, kuris daugiau suvalgys austrių ir Houmeris beabėjo laimi. Jis kaip prizą pasirenką suvalgyti pabaisą, kurią ką tik nugalėjo. 

Antrojoje serijos dalyje vaizduojama Apple -  kitaip Simpsonuose MayApple bendrovė, kurios direktorius pasivertęs į piktąjį augalą. Jis ketina išpurkšti visas savo augalo sėklas ant Springfilde gyvenančių žmonių. Jam tai pavyksta ir visi žmonės tampa zombiais, kai juos pasiglemžia žemė apvyniodama juos savo šaknimis. Tačiau žmonės patenka ten į rojų kur piktieji augalai išgelbsti jų protus.

Trečioji serijos dalis parodo, kad Lyza Simpson išprotėja ir pagrobia savo brolį Bartą ir dar du jo draugus, kuriuos laiko įkalinus ir nori nužudyti. Jai tai pavyksta galiausiai. 

Ketvirtoji serija nukelia mus į Pono Degėlos sukurtą jūros periodo - senelių namus, kuriuose yra visa atributika atitinkanti šį filmą, tačiau vėliau seneliai tampa dinozaurais ir vos nesunaikina visko, bet Simpsonai kaip visada viską išgelbsti.

 

Paskutinės peržiūrėtos serijos

 8 Sezonas 16 Serija, Lietuvių Prieš 33 s. 8 Sezonas 16 Serija
 26 Sezonas 14 Serija, Lietuvių Prieš 1 min. 7 s. 26 Sezonas 14 Serija
 13 Sezonas 8 Serija, Lietuvių Prieš 1 min. 41 s. 13 Sezonas 8 Serija
 31 Sezonas 9 Serija, Lietuvių Prieš 4 min. 39 s. 31 Sezonas 9 Serija
 24 Sezonas 10 Serija, Lietuvių Prieš 5 min. 15 s. 24 Sezonas 10 Serija
 11 Sezonas 10 Serija, Lietuvių Prieš 5 min. 50 s. 11 Sezonas 10 Serija