Vidutinis įvertinimas: 3.7
Kalba: Lietuvių Lietuvių

csgoroll.com
Parašyti komentarai ( 0 )
Komentarų nėra.

Trisdešimtojo sezono ketvirtoji serija susideda iš keturių dalių. Pirmojoje serijos dalyje pasakojama kaip Simpsonai nuvyksta atostogų, tačiau juos pasitinka keistas žvėjys, kuris pagrasina, jog šeima suvalgys ir paaukos jūros pabaisai Kutului. Tačiau kai jau pabaisa ruošiasi praryti Houmerį, jis parodo austrių valgymo čempionato lankstinuką ir paaiškina, jog į jį būtent jis ir atvyko. Tad Houmeris pareikalauja, kad čempionatas vyktų. Kai jis prasideda Houmeris lenktiniauja su pabaisą, kuris daugiau suvalgys austrių ir Houmeris beabėjo laimi. Jis kaip prizą pasirenką suvalgyti pabaisą, kurią ką tik nugalėjo. 

Antrojoje serijos dalyje vaizduojama Apple -  kitaip Simpsonuose MayApple bendrovė, kurios direktorius pasivertęs į piktąjį augalą. Jis ketina išpurkšti visas savo augalo sėklas ant Springfilde gyvenančių žmonių. Jam tai pavyksta ir visi žmonės tampa zombiais, kai juos pasiglemžia žemė apvyniodama juos savo šaknimis. Tačiau žmonės patenka ten į rojų kur piktieji augalai išgelbsti jų protus.

Trečioji serijos dalis parodo, kad Lyza Simpson išprotėja ir pagrobia savo brolį Bartą ir dar du jo draugus, kuriuos laiko įkalinus ir nori nužudyti. Jai tai pavyksta galiausiai. 

Ketvirtoji serija nukelia mus į Pono Degėlos sukurtą jūros periodo - senelių namus, kuriuose yra visa atributika atitinkanti šį filmą, tačiau vėliau seneliai tampa dinozaurais ir vos nesunaikina visko, bet Simpsonai kaip visada viską išgelbsti.

 

Paskutinės peržiūrėtos serijos

 26 Sezonas 8 Serija, Lietuvių Prieš 16 s. 26 Sezonas 8 Serija
 29 Sezonas 3 Serija, Lietuvių Prieš 48 s. 29 Sezonas 3 Serija
 3 Sezonas 9 Serija, Lietuvių Prieš 1 min. 4 s. 3 Sezonas 9 Serija
 13 Sezonas 8 Serija, Lietuvių Prieš 1 min. 20 s. 13 Sezonas 8 Serija
 Geriečiai, Bartas Ir Lokis, Lietuvių Prieš 1 min. 35 s. Geriečiai, Bartas Ir Lokis
 16 Sezonas 3 Serija, Lietuvių Prieš 1 min. 51 s. 16 Sezonas 3 Serija