Vidutinis įvertinimas: 4.4
Kalba: Lietuvių Lietuvių

Trisdešimt pirmojo sezono aštuntoji serija yra susijusi su padėkos diena. Pirmas epizodas nukelia mus į senesnius laikus. Simpsonų šeima vaizduojami kaip kalakutai, kurie bastosi po mišką. Piktieji medžiotojai yra pareigūnas Bizūnas ir jo pakalikai. Epizode vaizduojamas kamelis kuris kapoja kalakutų galvas ir juos valgo, tad Houmeris bando apsaugoti savo šeima ir jam pavyksta išvengti piktųjų kaimelio žmonių. 

Antrajame serijos epizode vaizduojama kaip Houmeris sukuria Mardžios robotinę DNR versija, kuri turėtų padėti jai ruošti valgį padėkos dienai. Pradžioje robotinė Mardžia negali patikėti, kad ji nėra tikra, nes ji turi jausmus ir žino viksą ką ir tikroji Mardžia. Tikrąjai Mardžiai ši robotinė ne itin patinka, tačiau kai jos kartu pradeda gaminti tai pasirodo visai šaunu. Tačiau laikui prabėgus Houmeris susižavi robotinę ir tikroji Mardžia pradeda pavydėti ir nusprendžia, jog po padėkos dienos išjungs ir sunaikins robotinę Mardžia. Tačiau tai nugirdęs robotas ryžtasi tam pasipriešinti, bet iš to gero nieko neišeina nes laimi tikrieji žmonės.

Trečiasis epizodas šios serijos mus nukelia į kosmosą.  Ten Lyza ir Bartas su kitais savo draugais gyvena kosmoso erdvėlaivyje ir sukuria želatininę pabaisą, kuri valgo kaulus. Ne ilgam trukus ji suryja visus vaikus ir lieka tik Lyza, Bartas ir Malūnas. Jie bando išsigelbėti nuo jos ir galiausiai pavyksta tuomet kai jie sutinka savo tėvus kurie nukelia juos į kitą planetą. 

Paskutinės peržiūrėtos serijos

 24 Sezonas 18 Serija, Lietuvių Prieš 1 min. 47 s. 24 Sezonas 18 Serija
 22 Sezonas 14 Serija, Lietuvių Prieš 4 min. 58 s. 22 Sezonas 14 Serija